Ainuüksi seaduse järgi tuleb teada, mis ajaperioodil ja milliseid rehve Eesti Vabariigis kasutada. Määruste kohaselt on talverehvide kasutamine kohustuslik 1. detsembrist kuni 1. märtsini. Naastrehvide kasutamine on lubatud 15. oktoobrist 31. märtsini, erandina talvise tee- ja ilmastikuolude tõttu suisa 30. aprillini. Lamellrehvidega on lubatud liigelda kogu aasta jooksul. Et vältida rehvivahetusjärjekordades seismist, soovitame need kuupäevad kindlasti varakult omale kalendrisse märkida ja miks mitte ka juba rehvivahetuse aeg broneerida.

töömees eemaldab autolt ratast

Lisaks seadusele tuleb ette ka muid rehvidega seotud probleeme, mis vajavad kiiret lahendust. Regulaarse sõitmise korral rehvid tahes-tahtmata kuluvad või kahjustuvad, teinekord lausa lõhkevad, samuti on oluline kontrollida rehvides olevat rõhutaset. Kõik rehvidega seotud probleemid võivad kahjustada oluliselt auto üldist korrasolekut.

auto ratas rehvivahetuse pingis, töömees eemaldab rehvi

Oma ala spetsialistidena teostame kõiki rehvivahetus- ja parandustöid. Samuti saab meie käest osta ja tellida autole sobivaid rehve. Rehvide valimisel ära tee kunagi järeleandmisi hinnas või kvaliteedis – auto vajab kvaliteetset rehvi, mis oleks vastavuses auto eripärade ja mõõtudega.