Ajalugu


Mäe Garaaž loodi 2017. aastal kahe sõbra, Ivar Rühka ja Otto Aermates, poolt. Ivari ja Otto huvi autode vastu tekkis juba lapsepõlves ning võib julgelt öelda, et viimased 20 aastat on meie suureks kireks olnud mootorid ja tehnika. Sellest annab kinnitust ka meie hariduslik tunnistus Tallinna Tööstushariduskeskuse autolukksepa erialal. Enne Mäe Garaaži brändi loomist pakkusime vahelduva eduga autoremonditeenust viis aastat. Viimase tõuke ühise ettevõtte loomiseks andis välismaal elamise kogemus, mil saime aru, et oskuseid ning pealehakkamist meil jagub. Ivar, olles elanud Austraalias ja Otto Jaapanis, otsustasime kodumaale naastes hakata ametlikult pakkuma kvaliteetseid ja mõistliku hinnaga autoremonditeenuseid, millest saigi alguse “Mäe Garaaž”. Ettevõtte algusaastatel täideti kõiki rolle ettevõttes ise – direktorist koristajani.

Tänaseks oleme arenenud ja kasvanud, kaasanud Euroopa Liidu kahest projektist raha. Esimese projektiga ehitasime korraliku kontori, olmeruumid ja ooteruumi klientidele ning teise projektiga sisustasime uue 300 m2 värvitöökoja Aruküla keskuses.

  • VW
  • Audi
  • Škoda
  • Seat
  • BMW
  • Volvo
autoremondi töökoda

Mäe Garaaž

Tänu meie kogemustele ja suurele huvile automaailma vastu, suudame leida lahenduse peaaegu kõikidele autoga seotud probleemidele, olgu selleks õli- või rehvivahetus, mootori- ning veermikuremont või mõni muu auto hooldusega seotud tegevus. Kui me ise lahenduseni ei jõua, oskame Teid kindlasti edasi suunata. Samuti teostame keretöid ning klaasivahetusi, pakume mobiilset kahjukäsitlust kindlustusjuhtumite korral. Lisaks erinevatele autoremondi teenustele oleme ka kvaliteetsete varuosade, rehvide ja õlide usaldusväärsed edasimüüjad. Kõige tugevamana tunneme end VAG gruppi autodega(VW, Audi, Škoda, Seat), kuid hooldus ja lihtsamaid remonttöid teostame enamus automarkidele. Võta meiega julgelt ühendust, kui Sinu auto vajab hoolt ja armastust – selleks Mäe Garaaž loodud ongi!

Mäe garaaži hubane mugav puhkeruum.

Ooteruum on teie jaoks valmis.

Olgu selleks mootori õlivahetus, rehvivahetus või kliimaseadme täitmine. Meie hubases ja mugavas puhkeruumis läheb aeg kiirelt! Joo kohvi või saada ära oma viimased töö e-mailid.

style switcher

Vaata mida kliendid meist räägivad


Me oleme tänulikud kõikide klientide üle, proovime iga päevaga veel paremat teenust pakkuda.

Siit saad lugeda, mida me õgesti või valesti oleme teinud.